Pzt - Cum / 08:00 - 18:00
|
info@kiziltannakliyat.com
|
+90 (534) 629 03 33
Teklif Alın

Hakkımızda

  • MisyonumuzMüşterilerimizin tüm nakliye, antrepo ve lojistik faaliyetlerini üstlenip, ürünlerini doğru zamanda doğru yere minimum maliyetle ulaştırabilmeye; hızlı, kaliteli ve katma değerli hizmetler sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
  • VizyonumuzLojistik hizmetler zinciri kapsamındaki faaliyetlerin tamamını kalitesinden, güveninden ve iş ahlakından ödün vermeden sunabilen uluslararası kapsamda lojistik sektörünün en saygın ve tanınmış markalarından birisi olmaktır.

Biz Kimiz?

2009 yılından bu yana uluslararası taşımacılık sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan KIZILTAN ULUSLARARASI NAKLİYAT LTD.ŞTİ., uzun yılların verdiği tecrübe birikimi ile ticari hayatını sürdürmektedir.

Uluslararası Kara Taşımacılığı’nda profesyonel ekip, depo, antrepo ve proje taşımalarında siz kıymetli müşterilerimizin 1 kg ile 1000 ton tek parça yükünü taşıyabilecek düzeyde ve donanımdadır.

Oldukça çetin bir rekabetin yer aldığı bir sektörde ayakta kalabilmek ve zaman içinde sağlıklı bir gelişim çizgisi izlemek, bizi sektörümüzde önemli bir konuma getirmiştir. Bu başarımızın altında çok çalışmanın, güvenilir olabilmenin ve hepsinin üstünde yaptığımız hizmetlerin, müşterimizi her açıdan tatmin edebilmesi yatmaktadır.

Uluslararası taşımacılık sektöründe geniş hizmet çeşitliliğine ulaşan KIZILTAN ULUSLARARASI NAKLİYAT LTD.ŞTİ  en ileri teknoloji sistemleriyle donatılmış araçları ile en gelişmiş hizmet tekniklerini uygulamaktadır. Böylece yılların deneyimini, titiz kalite kontrol ile bağdaştıran firmamız yalnızca bilinçli ithalatçı – ihracatçının değil, aynı zamanda kaliteli ve hesaplı hizmet arayan müşterilerimizin takdirini kazanmıştır.

Daha fazla

Çalışan Sayısı

Daha fazla

Filodaki Araçlar

Daha fazla

Sevk edilen ürün ve paketler

Referanslarımız

GALERİMİZ